+38 097 669 2328
+38 097 669 2328

Логістичні та складські об'єкти

 

Рішення Політон для логістичних та складських об'єктів забезпечують комплексний захист при високому інтенсивності руху транспортних засобів, зводячи до мінімуму ризики пошкодження розвантажувально-навантажувальної техніки та товарів. Зонування робочих зон енергопоглинаючими бар'єрами Політон, дозволяє розділити транспортні потоки і захистити персонал від випадкових наїздів техніки. Гнучка конструкція виробів плавно зупиняє техніку запобігаючи пошкодженню, а жовтий сигнальний колір привертає уваги персоналу.

Рекомендовані вироби: горизонтальні енергопоглинаючі бар'єри, захисні стовпи, захисні огородження, гнучкі міцні бордюри.

Завантажити каталог Завантажити каталог

Завантажити каталог

Переваги впровадження наших рішень

  • Міцність і довговічність в використання. Одноразові капіталовкладення допоможуть захистити персонал і основні виробничі фонди, а також знизять можливі втрати і мінімізують виробничі простої.
  • Зниження витрат в експлуатації об'єктів. Наші конструкції зносостійкі і довговічні.
  • Не вимагає спеціальних навичок для монтажу і експлуатації. Можлива доукомплектація, заміна і повторне використання окремих елементів.
  • Наші гнучкі енергопоглинаючі конструкції можуть використовуватися як всередині, так і зовні приміщень, стійкі до ультрафіолету і перепадів температури.
  • Підвищення продуктивності. Завдяки нашим рішенням Ви можете оптимізувати внутрішньоскладське переміщення вантажів, зонування площ і розподіл транспортних потоків.
Партнери

Асортимент продукції

Консультація Менеджера
Зв'язатися