+38 097 669 2328
+38 097 669 2328

Парковки

 

Ударостійкі енергопоглинаючі конструкції Політон можуть застосовуватись на територіях АЗС і автомобільних парковках для захисту обладнання від випадкових зіткнень, використовуватись як обмежувачі руху, для розділення пересування пішоходів і транспортних засобів.

Рекомендовані вироби: захисні стовпи, гнучкі захисні бар'єри, захисні енергопоглинаючі огорожі, ударостійкі бордюри.

Завантажити каталог Завантажити каталог

Завантажити каталог

Переваги впровадження наших рішень

  • Наші конструкції міцні та довговічні у використанні. Одноразові вкладення допоможуть захистити об'єкт і знизять можливі втрати.
  • Захисні бар'єри можуть використовуватися для розподілу транспортних потоків, що дозволить оптимізувати і зробити безпечним рух на території АЗС або в зоні паркування.
  • У випадку аварійної ситуації захист не тільки поглинає удар та перешкоджає пошкодженню не тільки самого бар'єра, але і пом'якшує удар зіткненні транспортного засобу.
  • Простий монтаж і подальша експлуатація. Не вимагає спеціальних навичок для монтажу, можлива доукомплектація та повторне використання окремих елементів конструкції.
  • Конструкція стійка до впливу кліматичних факторів і механічних пошкоджень. Можливе використовуватися як всередині, так і зовні приміщень.
Партнери

Асортимент продукції

Консультація Менеджера
Зв'язатися