+38 097 669 2328
+38 097 669 2328

Захисні бар'єри

Гнучкий бар'єр горизонтальний: захист стін, обладнання та інших об'єктів від механічних пошкоджень при зіткненнях з важкою складською технікою. Використовується для зонування робочих площ і поділу транспортних потоків. Конструкція виготовлена з високоміцного термопластичного полімеру, не схильна до корозії, має яскравий сигнальний колір, довговічна, легка в монтажі.

Області застосування: складські та логістичні приміщення, цехи, виробничі та допоміжні приміщення на територіях підприємств з підвищеною інтенсивністю руху, в умовах використання важкої складської техніки.

Завантажити каталог Завантажити каталог

Завантажити каталог

Опис

Ударостійка конструкція, особливості якої полягають в розсіюванні сили удару і навантаження, тим самим запобігаючи пошкодження точок кріплення до підлоги.
Конструкція виготовлена з високоміцного термопластичного полімеру, завдяки своїм еластичним властивостям добре поглинає удари та запобігає деформації.
Конструкції стійкі до впливу кліматичних факторів - вологи, ультрафіолету, перепаду температур. Можуть використовуватися всередині і зовні приміщення.
Легкий монтаж, можливий демонтаж і вторинне використання елементів конструкції.

Асортимент продукції

Партнери
Консультація Менеджера
Зв'язатися