+38 097 669 2328
+38 097 669 2328

Політон-Україна

Виробництво професійних систем захисту стін та обладнання для промислових і непромислових об'єктів

Про компанію

Перша продукція ТОВ "Політон-Україна" (гігієнічний плінтус ПЛ100) з'явилася на українському ринку у вересні 2012 року, в даний момент ми представляємо комплексні рішення для захисту стін, обладнання та іншого матеріально-технічного майна від випадкових механічних пошкоджень. Для побудови комплексного захисту на підприємствах в нашому асортименті представлені: плінтуси, ударостійкі бордюри, гнучкі вертикальні конструкції (захисні стовпи), гнучкі енергопоглинаючі конструкції горизонтальні або комбіновані (огорожі), зносостійкі склопластикові стінові панелі.

Продукція Політон виготовлена з імпортної сировини, за якістю співставна з імпортними аналогами. Застосовуючи запропоновані нами рішення, ви зможете істотно мінімізувати ваші витрати на непередбачені ремонти, пошкодження товару або обладнання. Локальне виробництво систем захисту дозволяє оперативно вирішувати питання поставок, логістики, консультацій і обслуговування.

Конструкції Політон ретельно тестуються на спеціально створених стендах і макетах де перевірка систем захисту здійснюється в реальних умовах. Виріб запускається у серійне виробництво лише за умов досягнення позитивних результатів експлуатації. На кожному етапі виробництва наша продукція проходить жорсткий контроль якості.

Клієнтами Політон є підприємства: харчової, фармакологічної, хімічної промисловості, логістичні компанії, роздрібні мережі та оптові торговельні майданчики. Нашим клієнтом може стати будь-яке підприємство, з підвищеними вимогами до безпеки і гігієни приміщень. Для наших клієнтів ми пропонуємо оптимальні рішення з облаштування їх площ і вибудовуємо взаємовигідні партнерські відносини на довгі роки.

 

Великий досвід роботи на ринку
Компанія на ринку з 2012р в сфері виробництва систем захисту від випадкових пошкоджень
Висока якість нашої продукції
Продукція відповідає санітарно-епідеміологічним нормам та міжнародним стандартам
Широкий асортимент продукції
Ми пропонуємо готові рішення, а також розробляємо унікальні конструкції у відповідності до потреб замовника
Відповідальність перед замовниками
Технічний супровід та підтримка гарантійних зобов'язань

Асортимент продукції

Партнери
Консультація Менеджера
Зв'язатися