+38 097 669 2328
+38 097 669 2328

Роликовий бар'єр Roller Stopper

Роликовий бар'єр - це ефективна сучасна система захисту від пошкоджень, спричинених транспортними засобами.

Сфери застосування:

- на підприємствах, де необхідно захистити небезпечні ділянки, будівлі, колони та інші окремо розташовані споруди, обладнання (трансформатори, генератори, лінії електропередачі, тощо);
- у складських та логістичних центрах, на виробництвах з інтенсивним транспортним рухом як ззовні, так і всередині приміщень;
- для розподілення транспортних та пішохідних потоків, зокрема: під'їзні шляхи (в’їзди та виїзди), стоянки та паркінги;
- на автошляхах для убезпечення руху транспорту та пішоходів.

Завантажити каталог Завантажити каталог

Завантажити каталог

Опис

Вивірене розташування роликів, що обертаються навколо своєї осі, та набірна конструкція бар’єра забезпечують рівномірне розподілення, поглинання та переспрямування енергії удару по дотичній у момент зіткнення з транспортним засобом.
Ролики виготовлені з пружного матеріалу «PoliSAF», що має закриті структурні пори та добавки, які захищають його від руйнації під дією УФ-променів. Сигнальний колір та світловідбивні елементи роблять бар’єр видимим у темряві.
Підтримувальна конструкція роликових бар’єрів виготовляється з товстостінних сталевих елементів із цинковим або порошковим покриттям. Завдяки цьому забезпечується міцність, стійкість до атмосферного впливу, відсутність потреби в догляді та довговічність.
Roller Stopper може поєднуватися з’єднувальними елементами на потрібну довжину. Можливе виготовлення під індивідуальні вимоги замовника.

Асортимент продукції

Партнери
Консультація Менеджера
Зв'язатися